Kiliana Mbappe » Odchodzący Kylian Mbappe ponownie znalazł się na ławce rezerwowych PSG w meczu Ligue 1

---
18.03.2024
Dodaj do ulubionych
Obraz:

Kylian Mbappe został zastąpiony przez Paris Saint-Germain w niedzielnym starciu Ligue 1 ze Stade de Reims, co stanowi kontynuację trendu w przypadku napastnika po jego odejściu z klubu i potencjalnym przeprowadzce do Realu Madryt.
Reprezentant Francji był głównym bohaterem każdego spotkania PSG w Ligue 1 w tym sezonie, zanim ogłosił zamiar opuszczenia klubu po wygaśnięciu kontraktu latem tego roku. Źródła podały ESPN, że Mbappe nadal prowadzi rozmowy z Madrytem, ​​który optymistycznie podchodzi do pozyskania napastnika.

Menedżer PSG Luis Enrique powiedział już wcześniej, że klub musi „nauczyć się żyć bez Mbappe”, w związku z czym od 2 lutego nie rozegrał w barwach PSG 90 minut w Ligue 1, co stanowi wczesny zmiennik i jeden mecz w ostatnich dwóch meczach ligowych. wchodzenie z ławki rezerwowych i wydawanie kogoś innego w roli niewykorzystanego zmiennika.

2 marca ESPN poinformowało, że w jego odczuciu zmiany były karą za opuszczenie klubu pod koniec sezonu, a źródła podają, że napastnik spotkał się z Luisem Enrique w klubowym centrum treningowym w ubiegły weekend, aby rozwiązać napięcia wynikające z jego skróconej liczby minut w Ligue 1. .
Kylian Mbappe skrócił swoje minuty w PSG po ogłoszeniu chęci opuszczenia klubu. Franck Fife/AFP za pośrednictwem Getty Images
Mbappe wystąpił w obu ostatnich 16 meczach PSG w Lidze Mistrzów przeciwko Realowi Sociedad, a drugi mecz miał miejsce we wtorek po wygranym 2:1 wyjazdowym meczu Mbappe.

Zaprzeczył doniesieniom o sprzeczce z Luisem Enrique po wtorkowym meczu, mówiąc: „Nawet jeśli ludzie myślą, że jest problem, z nim nie ma problemu. Ja mam problemy, ale trener nie jest jednym z nich”.
Jednak Mbappe rozpoczął starcie PSG z Reimsem na ławce rezerwowych i wszedł na ostatnie 20 minut po remisie 2:2. Goncalo Ramos, który go zastąpił, strzelił gola w pierwszej połowie.